www.vipforum.pun.pl

Forum stwożone z myślą o tobie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

UWAGA-Nabór moderatorów||Nabór moderatorów-UWAGA

#1 2009-07-10 08:33:52

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 22
Punktów :   

Pełnia Księżyca

Cześc... Wiem iż myślicie że zacznę znowu opowiadać tu jakieś bajki i brednie BTW sam bym się zaśmiał gdybym zobaczył temat "pełnia księżyca" ponieważ przywodzi to na myśl od razu tanie horrory klasy B ale chcialem tylko opisać swoje osobiste obserwacje związane własnie z pełnią a więc.

Czy nie zauważyliście że podczas pełni ludzie i zwierzaki zachowują się troche "dziwnie" ? nigdy nie zwracalem na to uwagi lecz jakoś przypadkowo zauważyłem że gdy wielu ludzi z mojego otoczenia dostaje "zajoba" (nie mam tu na myśli jakiś masakr piłą mechaniczną lecz szeroko pojęte dziwne zachowanie) jest akurat pełnia... wkońcu zauważyłem że jest między tymi dwoma zjawiskami jakiś związek podam przykłady: zauważyłem że podczas pełni dochodzi do największej ilości bójek , podczas pełni mój piesio jest dla mnie nie dobry tj.Agresywny , podczas pełni żule chleją wiecej niż zwykle , kobiety mają humory , koty są niespokojne i tak dalej i tak dalej DOBRA zdaje sobie sprawę z tego że brzmi to głupio a nawet komicznie przy przykładach jakie podałem ale dla mnie to dosyć ciekawa sprawa...

Zresztą poobserwujcie sami że ludzie i zwierzaki zachowują się conajmniej "inaczej" podczas pełni , a co wy o tym sądzicie? pytanie czysto obserwacyjno-ciekawskie

Offline

 
Witam na moim pierwszym forum ogólnotematycznym życze miłej zabawy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbk.pun.pl www.buk-chat.pun.pl www.witch.pun.pl www.margonem.pun.pl www.narutograforumowa.pun.pl